Perspektywy i możliwości dotyczące rozwoju kadry pracowniczej

Rynek ciągle się rozwija, przez co daje ludziom nowe możliwości w temacie pracy. Regularna potrzeba kształcenia się ma istotny wpływ na kompetencje zatrudnionego zespołu, przez co jego praca jest wydajniejsza z dnia na dzień. Największą wartością dodaną dla organizacji jest obstawienie stanowisk dobrze przygotowanymi pracownikami. Zapewnienie dostępu do kursów rozszerzających umiejętności oraz nieprzerwany wpływ na jakość zatrudnionej kadry przekłada się bezpośrednio na wyniki sprzedażowe firmy.

Perspektywy i możliwości dotyczące rozwoju kadry pracowniczej

Jakość i odpowiedź na potrzeby

Centrum Transferu Wiedzy E-bit stworzone przez Instytut Logistyki i Magazynowania to jednostka mająca za zadanie kształcić na poziomie międzynarodowych standardów oraz przy użyciu nowoczesnych metod.

Szkolenia przygotowane przez E-bit charakteryzują się kompleksowym podejściem do kształcenia pracowników. Dzięki zróżnicowanym narzędziom, świetnej kadrze oraz rozwiązaniach warsztatowych, każdy zaproponowany kurs to kompendium wiedzy i praktycznych rad w danej dziedzinie.

E-bit odpowiada na potrzeby rynku, dlatego specjalizuje się w szkoleniach dotyczących logistyki, kodów kreskowych i e-administracji. Bogato rozbudowana oferta sprawi, że każdy zatrudniony w wyżej wymienionej dziedzinie znajdzie idealny kurs dla siebie.

Różnorodne perspektywy

Wychodząc naprzeciw wymogom i oczekiwaniom oraz chęci dotarcia do jak największej liczby kursantów, Centrum Transferu Wiedzy szkoli stacjonarnie oraz za pomocą e-learningu. Dzięki takiej kombinacji jednostka jest w stanie zaproponować najszerszy zakres możliwości przekazywania wiedzy.

Zaletami kursów prowadzonych na odległość jest ich dostępność o każdej porze dnia, w dowolnym miejscu i czasie. Wszechstronnie przygotowane moduły to gotowa baza z zakresu logistyki, kodów kreskowych oraz e-administracji. Po zakończeniu każdego z nich kursant otrzymuje certyfikat.

Najpopularniejsze z nich to:

  • zarządzanie zasobami,

  • zarządzanie transportem,

  • zarządzanie magazynem,

  • zarządzanie łańcuchem dostaw,

  • szczegółowe szkolenie z kodów kreskowych.

Szkolenia prowadzone stacjonarnie to możliwość spotkania trenerów twarzą w twarz podczas części teoretycznej oraz praktycznej, która prowadzona jest w formie laboratorium. Dzięki takiej hybrydzie wszyscy, którzy postanowili podnosić swoje kwalifikacje, są w stanie wyciągnąć maksymalne korzyści z danego kursu. Tak jak w przypadku szkoleń prowadzonych zdalnie, tak i tu każdy kursant otrzymuje imienne potwierdzenie ukończenia kursu. Prócz rozbudowanej oferty dotyczącej logistyki i kodów kreskowych, kursy odbywające się stacjonarnie to również e-administracja w dziedzinie obsługi i tworzenia formularzy na platformie ePUAP.

Wprowadzenie rytmu cyklicznych szkoleń w firmie pozwoli na stałe podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych osób. Umożliwienie podwładnym uzupełniania wiedzy i praktyki nie tylko wpłynie pozytywnie na ich pracę, ale również wzbogaci ich życiorys. Trafione kursy, wypełnione cennymi wskazówkami i nowoczesnymi metodami podejścia do tematu są na miarę złota. Dokładne przyjrzenie się ofercie szkoleniowej, wybranie określonych kursów oraz postawienie na sprawdzone centra wiedzy to klucz do sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *