Nowy regulamin do sklepu internetowego

Czy wiedzą Państwo, jak napisać poprawny regulamin sklepu internetowego? Zadanie to wymaga prawniczej wiedzy, gdyż dokument ten stanowi regulację praw i obowiązków obu stron umowy sprzedaży. Regulamin to także źródło istotnych informacji dla konsumenta. W takim wypadku warto powierzyć obsługę prawną profesjonalistom, tak by nie musieli się Państwo martwić czy podejmowane działania są zgodne z obowiązującymi przepisami. Pracownicy naszej firmy z przyjemnością podejmie się tego zadania i stworzy prawidłowy regulamin sklepu internetowego specjalnie dostosowany do konkretnej firmy.

Oferujemy kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa nowych technologii. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej sklepów i portali internetowych. Należy pamiętać, że odpowiednio zredagowany regulamin sklepu internetowego jest jednym z narzędzi do osiągnięcia sukcesu sprzedażowego.

Regulaminy sklepów internetowych - redakcja i odpowiednie dostosowanie do charakteru danej firmy, stanowi główny pion naszej działalności. Świadczymy także inne usługi z zakresu prawa nowych technologii. Ponadto, oferujemy konsultacje prawne w celu uzgodnienia ostatecznej treści tworzonego przez nas dokumentu, stworzenie formularza odstąpienia od umowy oraz reklamacji oraz stworzenie projektu polityki pilików Cookies strony. W ramach pracy nad regulaminami sklepów i stron internetowych oraz projektami umów, oferujemy także analizę pod kątem występowania klauzul niedozwolonych z rejestru UOKiK oraz nadzór pod kątem zmian w przepisach prawa przez okres 6 miesięcy od utworzenia danego regulaminu.

Korzystający z naszych usług otrzymują Certyfikat rzetelności i legalności stworzonego regulaminu sklepu internetowego.

Profesjonalna obsługa prawna nie musi być droga. W naszym serwisie wysoki poziom usług idzie w parze w atrakcyjną ceną. Stworzymy nowy regulamin sklepu internetowego już od 299 złotych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.