Ochrona danych osobowych w firmie

Osoby prowadzące działalność zapewne wiedzą, co to jest ochrona danych osobowych oraz, że naruszenia w tym zakresie prowadzą do surowych konsekwencji prawnych. Praktycznie każda firma zajmująca się sprzedażą towarów bądź usług osobom fizycznym, albo po prostu zatrudnia pracowników posiada obowiązek prowadzenia odpowiedniej dokumentacji, a w związku z tym jest administratorem ważnych danych osobowych.

Z przyjemnością przybliżymy zasady ochrony danych osobowych oraz wskażemy działania, jakie warto podjąć w firmie, aby mieli Państwo pewność, że obowiązujące przepisy, a przede wszystkim wymagania, jakie nakłada ustawa oraz rozporządzenia do ustawy o ochronie danych osobowych będą przestrzegane. Działamy kompleksowo – udzielamy pisemnych i ustnych opinii oraz reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed uprawnionymi organami. Prawo o ochronie danych osobowych stanowi jedną z wiodących specjalizacji naszego serwisu.

Nasza oferta oraz doświadczenie zawodowe obejmuje usługi polegające na opracowywaniu wymaganych prawem dokumentów, określających środki techniczne i organizacyjne, zapewniające prawidłowość przetwarzania i ochronę danych osobowych, doradztwo w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych w związku z działaniami promocyjnymi, reklamowymi i marketingowymi, ochrony danych osobowych pracowników firmy, a także w ochronę danych w sieci. Ponadto, zajmujemy się przygotowaniem umów dotyczących powierzania przetwarzania danych osobowych oraz obrotu bazami danych osobowych. W naszej praktyce prawniczej często spotykamy się także z zadaniami polegającymi na redagowaniu klauzul o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz klauzul o zachowanie poufności przetwarzanych danych osobowych.

Zajmujemy się także przygotowaniem pełnej dokumentacji związanej ze zgłoszeniem danych do rejestracji w GIODO.

Umowy o: powierzenie, przetwarzanie, ochronę danych osobowych, polityka bezpieczeństwa ochrony danych osobowych oraz polityka prywatności już od 249 zł